Almanca

Almanca, dünyada en çok konuşulan diller arasındadır. Ülkemizde en çok öğrenilen dillerden biri olmasının sebeplerinden biri Almanya ile kemikleşmiş olan güçlü ticari ilişkilerimiz olurken, bir diğeri de her yıl Türkiye'ye gelen milyonlarca turistin büyük bir bölümünü Almanların oluşturmasıdır. Dünyadaki ekonomi trendlerini takip ederek kariyer yönünü Almanya’ya çeviren profesyonellerin yanı sıra birçok üniversite öğrencisi de Almanya’yı tercih etmekte; DAAD burslarına ve Erasmus programlarına başvurarak yüksek öğrenimlerini Almanya’da devam ettirmektedirler. Merkezimizin A1-C2 arasındaki tüm seviyeleri kapsayan Almanca kursları genel ve hızlandırılmış olmak üzere alternatifli düzenlendiği gibi özel ders ve grup ders şeklinde de verilebilmektedir.

Arapça

Arapça; Cezayir, Bahreyn, Çad, Komor Adaları (Federal İslam Cumhuriyeti), Cibuti, Mısır, Etiyopya, Gazze Şeridi, İran, Irak, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Libya, Moritanya, Fas, Amman, Katar, Suudi Arabistan, Somali, Sudan, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Tunus, Batı Şeria, Batı Sahra, Yemen, Afganistan’da konuşulan, kullanım alanı son derece geniş olan bir dildir. Ülkemizin Arap ülkeleriyle, özellikle de turizm ve ticaret alanında kurduğu güçlü ticari bağlantılar Arapça’ya duyulan ilgi ve ihtiyacı büyütmüş, bu zengin dilin geçerliliğini önemli ölçüde artırmıştır. Merkezimizin A1-C2 arasındaki tüm seviyeleri kapsayan Arapça kursları genel ve hızlandırılmış olmak üzere alternatifli düzenlendiği gibi özel ders ve grup ders şeklinde de verilebilmektedir.

Çince

Çince; Çin’in dünyanın yeni süper gücü haline gelmesiyle birlikte bugün dünya genelinde en fazla talep gören dillerden biri. Çin’in ekonomisiyle dünya dengelerine yön verecek şekilde yükselmesi, Çince’yi doğrudan ticaret ve siyaset arenasında da stratejik konuma getirmiş ve bugünden, geleceğin en önemli dillerinin biri olarak görülmesini sağlamıştır. Merkezimizde A1-C2 arasındaki tüm seviyelere özel olarak hazırlanan Çince kursları yaklaşık 4 ay sürmekte ve ihtiyaç duyan öğrencilerimiz için ek dersler yapılması durumunda bu süre 5 aya uzatılabilmektedir.

Flemenkçe

Felemenkçe; Hollanda, Belçika, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam’ın resmî dilidir. Ülkemiz ve Hollanda arasında giderek artan ticarî işbirlikleri sayesinde Felemenkçe giderek daha fazla önem kazanmakta ve bankacılık ile ziraat başta olmak üzere sayısız sektörün kapısını tek başına açabilmektedir. Merkezimizin A1-C2 arasındaki tüm seviyeleri kapsayan Flemenkçe kursları genel ve hızlandırılmış olmak üzere alternatifli düzenlendiği gibi özel ders ve grup ders şeklinde de verilebilmektedir.

Fransızca

Fransızca; Fransa, Belçika, İsviçre, Kanada (Québec) başta olmak üzere 33 ülkede resmî dil, 40’ı aşkın ülkede ise dolaşım dili olarak kullanılmaktadır ve bu yönüyle dünyanın en çok konuşulan 11’inci dildir. İngilizceden sonra internetin ikinci dili olan Fransızca; bugün hukuk, uluslararası ilişkiler, dilbilim, tarih, moda, otomotiv gibi alanların en geçerli dillerinden biridir. Merkezimizin A1-C2 arasındaki tüm seviyelere özel olarak hazırlanan Fransızca kursları yaklaşık 4 ay sürmekte ve ihtiyaç duyan öğrencilerimiz için ek dersler yapılması durumunda bu süre 5 aya uzatılabilmektedir.

İngilizce

İngilizce; 50’den fazla ülkede resmî dil ya da en geçerli dil konumunda olan ve tüm dünyada 400 milyondan fazla kişi tarafından konuşulan tek dildir. İkinci ve üçüncü dil olarak onu takip eden yabancı dillerin sayısı her geçen gün artsa da İngilizce, insanların bilgi edinme ve iletişim kurma konusunda bugün hâlâ en büyük yardımcısıdır. İngilizce bilmek; dünyanın saygın üniversitelerinde eğitim alabilmek, çok uluslu şirketlerde yer alabilmek başta olmak üzere sayısız fırsat demektir. En önemlisi ise internet dilinin İngilizce olması sebebiyle, içinde bulunduğumuz paylaşım çağında sonsuz bilgiye kolaylıkla erişebilmenin en önemli yoludur. Merkezimizin A1-C2 arasındaki tüm seviyeleri kapsayan İngilizce kursları genel ve hızlandırılmış olmak üzere alternatifli düzenlendiği gibi özel ders ve grup ders şeklinde de verilebilmektedir.

İspanyolca

İspanyolca; İspanya’nın, İspanya’ya bağlı tüm adaların ve Güney Amerika ülkelerinin birçoğunun anadili, ABD’nin ise ikinci resmî dilidir. Ülkemizin İspanya ile son yıllarda artan ticaret, kültür ve eğitim işbirlikleri sayesinde İspanyolca’ya olan ilgi ve ihtiyaç artmıştır. Son yıllarda çok rağbet gören İspanyolca; Almanya’dan Japonya’ya kadar pek çok ülke tarafından okullarda zorunlu seçmeli ders olarak okutulmakta ve İngilizce’den sonra dünyanın en geçerli ikinci dili olarak yerini korumaktadır. Merkezimizin A1-C2 arasındaki tüm seviyeleri kapsayan İspanyolca kursları genel ve hızlandırılmış olmak üzere alternatifli düzenlendiği gibi özel ders ve grup ders şeklinde de verilebilmektedir.

İtalyanca

İtalyanca; bugün İtalya’nın resmî olduğu gibi otomotivden tarihe, gastronomiden tasarıma, sanattan dilbilime, turizmden tekstile kadar sayısız alanın da en geçerli dilidir. Merkezimizin A1-C2 arasındaki tüm seviyeleri kapsayan İtalyanca kursları genel ve hızlandırılmış olmak üzere alternatifli düzenlendiği gibi özel ders ve grup ders şeklinde de verilebilmektedir.

Rusça

Rusça; kullanım alanı en geniş olan dillerden biridir. Rusya’nın resmî dili olmasının yanı sıra Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Bulgaristan, Moldova, Lituanya, Estonya, Letonya, İsrail, Moğolistan, Finlandiya, Bulgaristan ve Bağımsız Devletler Topluluğu’na dahil olan ülkelerde geçerli olan ve aynı zamanda Almanya, ABD, Polonya, Avustralya, Kanada, Çin ve ülkemizde çok sayıda kişi tarafından konuşulan bir dildir. Turizmden diplomasiye, tekstilden ticarete, eğitimden hizmet sektörüne kadar sayısız alanda en çok tercih ettiğimiz ülke Rusya olduğu için Rusça ülkemizde en fazla ilgi gören yabancı dillerden biridir. Merkezimizin A1-C2 arasındaki tüm seviyeleri kapsayan Rusça kursları genel ve hızlandırılmış olmak üzere alternatifli düzenlendiği gibi özel ders ve grup ders şeklinde de verilebilmektedir.